Skip To The Main Content

Kontakt

Kontakt oss

Vårt hovedkontor er lokalisert i Fosnavåg på vestkysten av Norge. Ta gjerne kontakt med oss for spørsmål eller forespørsler.

Besøksadresse

Hovedkontor:
Remøy Management AS
Eggesbøvegen 40
6092 FOSNAVÅG

eller 

Avdelingskontor:
Remøy Management AS
Skansekaia 4A
6002 ÅLESUND

Postadresse

Remøy Management AS
Eggesbøvegen 40
6092 FOSNAVÅG

Jobbsøknader

Vennligst vær oppmerksom på at vi ikke godtar jobbsøknader som sendes til en e-postadresse eller til vår postadresse.

Søkere er velkommen til å registrere sin søknad og CV gjennom vårt rekrutteringssystem ved å besøke vår rekrutteringsside.

Vennligst gå til Registrer din CV og søknaden din vil bli behandlet av vår mannskapsavdeling.

Eggesbøvegen 40
Default

Executives

Even T. Remøy

Chief Executive Officer

+47 91 38 93 00
even@remoy-management.no

Helge T. Remøy

Chief Financial Officer

+47 91 19 55 86
helge@remoy-management.no

Leifmar Andreassen

Chief Technical Officer

+47 90 62 22 23
leifmar@remoy-management.no

Merethe Hjertø Flusund

Chief Administrative Officer

+47 90 51 22 36
merethe@remoy-management.no

Roger Njord Svinø

Chief HSEQ Officer / DPA / CSO

+47 99 12 99 66
roger@remoy-management.no

Sigurd Remøy

Chief Operation Officer

+47 99 73 38 10
sigurd@remoy-management.no

Ståle Remøy

Chairman of the Board

+47 90 04 57 22
staale@remoy-management.no